Wnętrza I Nietuzinkowe Dekoracje

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. Mieszkanie urządzone? Teraz przyszedł czas na codzienne życie. Pamiętaj porządku. Jeśli w twoim skandynawskim domu będzie panował nieład i chaos, nie będziesz mógł się pochwalić, iż masz typowy dom urządzony właśnie w tym stylu. Musi być porządek i spokój. Odkładaj wszystko na miejsce. Niech każda, nawet najmniejsza rzecz posiada swój z góry wyznaczony kącik. W ten sposób unikniesz niepożądanego rozgardiaszu.
Ten nowoczesny apartament znajduje się w ekskluzywnym budynku w samym centrum Warszawy. Został zaprojektowany dla młodej, pracującej pary, aby zapewnić im odpoczynek po ciężkim dniu spędzonym poza domem. Salon połączony jest z otwartą kuchnią. Ściany w strefie dziennej wykończono lakierowanymi panelami, a w wyposażeniu salonu postawiono na produkty marki Stylhen. Wysokie drzwi przesuwne prowadzą do sypialni, garderoby i łazienki. Wszystkie meble oraz drzwi zostały wykonane zgodnie z indywidualnym projektem pracowni HOLA Design. W sypialni ścianę za łóżkiem wykończono białymi cegłami. Ściany w łazience oraz wolnostojąca umywalka z satynowego granitu także zostały zaprojektowane przez pracownię. Nad wanną umieszczono dekoracyjne zdjęcie w laminowanym szkle. Wnętrze apartamentu tworzy spójną i harmonijną całość. Konsekwencja w projektach jest jedną z głównych zasad pracowni HOLA Design, dzięki czemu możliwe było stworzenie wnętrza z unikalnym klimatem.
Dom, w którym mieszkamy, jest naszą najlepszą wizytówką. Mówi nas więcej niż jesteśmy w stanie przypuszczać, dlatego staramy się aby był zawsze czysty, przytulny a przede wszystkim ładny. Musimy więc pamiętać detalach, dodatkach i elementach wykończeniowych, które pozornie niewiele wnoszą nowego, ale w rzeczywistości zmieniają wygląd wnętrza. Jeśli mamy w sobie wykształcone chociażby minimalne poczucie estetyczne, z pewnością uda nam się wybrać wszystkie elementy wyposażenia tak, aby pasowały do siebie i tworzyły wspólną całość.
W sypialni spędzamy, na dobrą sprawę, niemalże jedną trzecią naszego życia. Fakt, że kiedy śpimy, nie możemy jednocześnie podziwiać pięknie urządzonego wnętrza. Niemniej jednak szykownie wybrane elementy być może sprawią, że zamiast przesiadywać do późnych godzin przed telewizorem w salonie, wybierzemy równie pasjonującą lekturę bestsellerowej powieści obyczajowej, której będziemy oddawać się oczywiście w sypialnianym łóżku. Aby wnętrze pozostawało przytulne, na murze można zamieścić niebanalną tapetę lub fototapetęPrzekonajmy się, jak ich wybór zależy od wieku par narzeczeńskich.
Tak jak pozostałe pomieszczenia w Twoim domu, również poddasze musi być odpowiednio oświetlone. blog o zdrowiu tego nie będziesz mogła ani pracować ani leniuchować. Ważne, by na strychu znajdowało się okno, dostarczające naturalnego świata. To w dzień, a co w nocy? Oczywiście, stosownie dobrane lampy czy kinkiety bądź żyrandol w centralnej części poddasza, sprawdzą się idealnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *